Poule indeling TCPM Tukker Cup JO15 2020-2021
0-tcpm-tukkercup-algemeen.jpg
Bekijk het speelschema per poule hieronder
Nummers 1 & 2 door naar knock-out fase
Programma TCPM Tukker Cup
soccer-ball1.png

Poule A

deelnemer45.png

Oranje Nassau

deelnemer7.png

Bon Boys

deelnemer47.png

Wilhelminaschool

deelnemer1.png

WVV '34


Dat. Tijd Thuis     Uit  
16-09 19.00 Oranje Nassau 3 - 0 WVV '34 -
16-09 19.00 Bon Boys 8 - 1 Wilhelminaschool -
21-10 19.00 Wilhelminaschool - Oranje Nassau -
21-10 19.00 WVV '34 - Bon Boys -
25-11 19.00 Oranje Nassau - Bon Boys -
25-11 19.00 Wilhelminaschool - WVV '34 -

Stand
Pos   Deelnemer  WED  PNT  DPV  DPT
1   Bon Boys JO15-1 1 3 8 1
2   Oranje Nassau JO15-1 1 3 3 0
3   WVV '34 JO15-1 1 0 0 3
4   Wilhelminaschool JO15-1 1 0 1 8
    * Knock-out fase        
soccer-ball1.png

Poule B

deelnemer6-1.png

Excelsior '31

deelnemer41.png

vv Rigtersbleek

deelnemer50.png

SVZW

deelnemer15.png

GFC Goor


Dat. Tijd Thuis     Uit  
16-09 19.00 GFC Goor 0 - 4 Excelsior '31 -
16-09 19.00 SVZW 2 - 0 vv Rigtersbleek -
21-10 19.00 Excelsior '31 - SVZW -
21-10 19.00 vv Rigtersbleek - GFC Goor -
25-11 19.00 vv Rigtersbleek - Excelsior '31 -
25-11 19.00 GFC Goor - SVZW -

Stand
Pos   Deelnemer  WED  PNT  DPV  DPT
1     0 0 0 0
2     0 0 0 0
3     0 0 0 0
4     0 0 0 0
    * Knock-out fase        
soccer-ball1.png

Poule C

deelnemer4.png

HSC '21

deelnemer25.png

Victoria '28

deelnemer52.png

rksv de Zweef

deelnemer53.png

vv Voorwaarts


Dat. Tijd Thuis     Uit  
16-09 19.00 HSC '21 4 - 2 vv Voorwaarts -
16-09 19.00 Victoria '28 4 - 0 rksv de Zweef -
21-10 19.00 rksv de Zweef - HSC '21 -
21-10 19.00 vv Voorwaarts - Victoria '28 -
25-11 19.00 HSC '21 - Victoria '28 -
25-11 19.00 rksv de Zweef - vv Voorwaarts -

Stand
Pos   Deelnemer  WED  PNT  DPV  DPT
1     0 0 0 0
2     0 0 0 0
3     0 0 0 0
4     0 0 0 0
     * Knock-out fase        
soccer-ball1.png

Poule D

deelnemer34.png

ATC '65

deelnemer39.png

Regioteam Oost MO16

deelnemer46.png

avc Heracles

deelnemer10.png

vv Bentelo


Dat. Tijd Thuis     Uit  
16-09 19.00 vv Bentelo - ATC '65 -
16-09 19.00 avc Heracles - Regioteam Oost MO16 -
21-10 19.00 ATC '65 - avc Heracles -
21-10 19.00 Regioteam Oost MO16 - vv Bentelo -
25-11 19.00 Regioteam Oost MO16 - ATC '65 -
25-11 19.00 vv Bentelo - avc Heracles -

Stand
Pos   Deelnemer  WED  PNT  DPV  DPT
1     0 0 0 0
2     0 0 0 0
3     0 0 0 0
4     0 0 0 0
     * Knock-out fase        

1/4 finale: data 27 januari 2021


1/2 finale: data 10 maart 2021


Finaledag: data Voorbereiding seizoen 2021-2022

Onze sponsoren

Zoeken