Poule indeling TCPM Tukker Cup 2019-2020
0-tcpm-tukkercup-algemeen.jpg
Bekijk het speelschema per poule hieronder
Nummers 1 & 2 door naar knock-out fase A-klasse - Nummers 3 door naar knock-out fase B-klasse
Programma TCPM Tukker Cup
soccer-ball1.png

Poule A

deelnemer50.png

SVZW

deelnemer41.png

Barbaros

deelnemer46.png

avc Heracles

deelnemer9.png

Markelo


Dat. Tijd Thuis     Uit  
10-09 20.00 SVZW - Markelo 2 - 6
10-09 20.00 Barbaros - avc Heracles 3 - 0
08-10 20.00 avc Heracles - SVZW 6 - 2
08-10 20.15 Markelo - Barbaros 5 - 1
* 20.00 SVZW - Barbaros -
05-11 20.00 avc Heracles - Markelo 2 - 7
    * - Wedstrijd is door SVZW geannuleerd  

Stand
Pos   Deelnemer  WED  PNT  DPV  DPT
1   Markelo * 3 9 18 5
2   Barbaros * 2 3 4 5
3   avc Heracles ** 3 3 8 12
4   SVZW 2 0 4 12
          * Knock-out A - ** Knock-out B        
soccer-ball1.png

Poule B

deelnemer4.png

HSC '21

deelnemer29.png

Achilles '12

deelnemer52.png

rksv de Zweef (zat)

deelnemer23.png

vv Twenthe


Dat. Tijd Thuis     Uit  
10-09 20.00 vv Twenthe - HSC '21 2 - 1
24-09 20.00 rksv de Zweef - Achilles '12 3 - 8
08-10 20.00 HSC '21 - rksv de Zweef 4 - 1
08-10 20.00 Achilles '12 - vv Twenthe 5 - 2
05-11 20.00 Achilles '12 - HSC '21 2 - 6
12-11 20.00 vv Twenthe - rksv de Zweef 4 - 0

Stand
Pos   Deelnemer  WED  PNT  DPV  DPT
1   HSC '21 * 3 6 11 5
2   Achilles' 12 * 3 6 15 11
3   vv Twenthe ** 3 6 8 6
4   rksv de Zweef 3 0 4 16
    * Knock-out A - ** Knock-out B        
soccer-ball1.png

Poule C

deelnemer52.png

rksv de Zweef (zon)

deelnemer24.png

SDC '12

deelnemer11.png

TVO


Dat. Tijd Thuis     Uit  
* 20.00 SDC '12 - TVO -
29-10 20.00 TVO - rksv de Zweef 2 - 6
05-11 20.00 rksv de Zweef - SDC '12 2 - 1
    * - wedstrijd is door TVO geannuleerd  
           
           

Stand
Pos   Deelnemer  WED  PNT  DPV  DPT
1   rksv de Zweef * 2 6 8 3
2   SDC '12 * 1 0 1 2
3   TVO ** 1 0 2 6
             
     * Knock-out A - ** Knock-out B        
soccer-ball1.png

Poule D

deelnemer52.png

TVC '28

deelnemer8.png

vv Drienerlo

deelnemer21.png

Avanti Wilskracht

deelnemer32.png

vv Diepenheim


Dat. Tijd Thuis     Uit  
24-09 20.00 vv Diepenheim - TVC '28 1 - 3
10-09 20.00 Avanti Wilskracht - vv Drienerlo 7 - 1
08-10 20.00 TVC '28 - Avanti Wilskracht 0 - 2
15-10 20.00 vv Drienerlo - vv Diepenheim 1 - 2
05-11 20.00 vv Drienerlo - TVC '28 2 - 5
19-11 20.00 vv Diepenheim - Avanti Wilskracht 2 - 1

Stand
Pos   Deelnemer  WED  PNT  DPV  DPT
1   Avanti Wilskracht * 3 6 10 3
2   TVC '28 * 3 6 8 5
3   vv Diepenheim ** 3 3 5 5
4   vv Drienerlo 3 0 4 14
     * Knock-out A - ** Knock-out B        
soccer-ball1.png

Poule E

deelnemer23.png

hvv Tubantia

deelnemer15.png

GFC Goor

deelnemer15-1.png

sp Overdinkel


Dat. Tijd Thuis     Uit  
26-11 20.00 hvv Tubantia - sp Overdinkel 0 - 4
08-10 20.00 GFC Goor - hvv Tubantia 4 - 3
12-11 20.00 GFC Goor - sp Overdinkel 2 - 0
           
           
           

Stand
Pos   Deelnemer  WED  PNT  DPV  DPT
1   GFC Goor * 2 6 6 3
2   sp Overdinkel * 2 3 4 2
3   hvv Tubantia ** 2 0 3 8
             
     * Knock-out A - ** Knock-out B        
soccer-ball1.png

Poule F

deelnemer6-1.png

Excelsior '31

deelnemer29.png

cvv Achilles

deelnemer1.png

WVV '34

deelnemer10.png

vv Bentelo


Dat. Tijd Thuis     Uit  
10-09 20.00 vv Bentelo - Excelsior '31 4 - 1
10-09 20.00 WVV '34 - cvv Achilles  3 - 0
08-10 20.15 Excelsior '31 - WVV '34 4 - 0
08-10 20.00 cvv Achilles - vv Bentelo 2 - 4
05-11 20.00 cvv Achilles - Excelsior '31 1 - 1
05-11 20.00 vv Bentelo - WVV '34 2 - 1

Stand
Pos   Deelnemer  WED  PNT  DPV  DPT
1   vv Bentelo * 3 9 10 4
2   Excelsior '31 * 3 4 6 5
3   WVV '34 ** 3 3 4 6
4   cvv Achilles 3 1 3 8
    * Knock-out A - ** Knock-out B        
soccer-ball1.png

Poule G

deelnemer38.png

Quick '20

deelnemer7.png

Bon Boys

deelnemer33-1.png

LSV

deelnemer2.png

Victoria '28


Dat. Tijd Thuis     Uit  
10-09 20.00 Quick '20 - Victoria '28 5 - 0
10-09 20.00 Bon Boys - LSV 4 - 2
08-10 20.00 LSV - Quick '20 1 - 3
08-10 20.00 Victoria '28 - Bon Boys 0 - 7
05-11 20.00 Quick '20 - Bon Boys 3 - 4
* 20.00 LSV - Victoria '28
    * - Wedstrijd is door LSV geannuleerd  

Stand
Pos   Deelnemer  WED  PNT  DPV  DPT
1   Bon Boys * 3 9 15 5
2   Quick '20 * 3 6 11 5
3   LSV 2 0 3 7
4   Victoria '28 ** 2 0 0 12
    * Knock-out A - ** Knock-out B        
soccer-ball1.png

Poule H

deelnemer14.png

DOS '37

deelnemer15-1.png

vv DES

deelnemer39.png

kvv Losser

deelnemer25.png

Hector


Dat. Tijd Thuis     Uit  
19-11 20.00 Hector - DOS '37 1 - 1
24-09 20.00 kvv Losser - vv DES 2 - 1
08-10 20.00 DOS '37 - kvv Losser 3 - 1
08-10 20.00 vv DES - Hector 6 - 2
05-11 20.00 vv DES - DOS '37 2 - 6
05-11 20.00 Hector - kvv Losser 1 - 2

Stand
Pos   Deelnemer  WED  PNT  DPV  DPT
1   DOS '37 * 3 7 10 4
2   kvv Losser * 3 6 5 5
3   vv DES ** 3 3 9 10
4   Hector 3 1 4 9
     * Knock-out A - ** Knock-out B        

1/8 finale: data 3 december 2019


1/4 finale: data 21 januari 2020


1/2 finale: data 18 februari 2020


Finaledag: data 6 juni 2020

Onze sponsoren

Zoeken