2019-2020 Dames

Poule indeling TCPM Tukker Cup 2019-2020
HET TOERNOOI IS DOOR HET CORONA VIRUS GEANNULEERD!
 
0-tcpm-tukkercup-algemeen.jpg
Bekijk het speelschema per poule hieronder
Programma TCPM Tukker Cup
soccer-ball1.png

A-klasse

deelnemer52.png

vv Hellendoorn

deelnemer51.png

FC Twente

deelnemer41.png

Rigtersbleek

deelnemer53.png

HHC Hardenberg

deelnemer28.png

Eilermark


Dat. Tijd Thuis     Uit  
17-09 19.30 vv Hellendoorn - FC Twente beloften 1 - 10
17-09 20.00 Rigtersbleek  - HHC Hardenberg 4 - 0
15-10 20.00 Eilermark - vv Hellendoorn 5 - 0
15-10 20.00 FC Twente beloften - Rigtersbleek 7 - 1
12-11 20.00 HHC Hardenberg - Eilermark 1 - 2
12-11 20.00 vv Hellendoorn - Rigtersbleek 2 - 5
28-1 20.00 Eilermark - FC Twente beloften 1 - 4
28-1 20.00 HHC Hardenberg - vv Hellendoorn 3 - 1
10-3 20.00 Rigtersbleek - Eilermark 1 - 3
3-3 20.00 FC Twente beloften - HHC Hardenberg 6 - 0

Stand
Pos   Deelnemer  WED  PNT  DPV  DPT
1   FC Twente beloften * 4 12 27 3
2   gvv Eilermark * 4 9 11 6
3   Rigtersbleek 4 6 11 12
4   HHC Hardenberg 4 3 4 13
5   vv Hellendoorn 4 0 4 23
soccer-ball1.png

B-klasse

Poule A

 

deelnemer16.png

cvv Achilles

deelnemer39.png

Hoeve Vooruit

deelnemer40.png

SVO Twickel

deelnemer51.png

Juliana '32/Wilhelminaschool

deelnemer6-1.png

Excelsior '31


Dat. Tijd Thuis     Uit  
17-09 20.00 cvv Achilles - Hoeve Vooruit 1 - 2
17-09 20.00 SVO Twickel - Juliana '32/Wilhelminaschool 2 - 6
26-11 20.00 Excelsior '31 - cvv Achilles 1 - 5
15-10 20.00 Hoeve Vooruit - SVO Twickel 6 - 0
12-11 20.00 Juliana '32/Wilhelminaschool - Excelsior '31 5 - 2
12-11 20.00 cvv Achilles - SVO Twickel 5 - 2
28-1 20.00 Excelsior '31 - Hoeve Vooruit 0 - 6
28-1 20.00 Juliana '32/Wilhelminaschool - cvv Achilles 6 - 4
20.00 SVO Twickel - Excelsior '31 -
25-2 20.00 Hoeve Vooruit - Juliana '32/Wilhelminaschool 2 - 3

Stand
Pos   Deelnemer  WED  PNT  DPV  DPT
1   Juliana '32/Wilhelminaschool * 4 12 17 3
2   Hoeve Vooruit * 4 9 19 11
3   cvv Achilles 4 6 15 11
4   SVO Twickel 3 0 4 17
5   Excelsior '31 3 0 3 16
soccer-ball1.png

B-klasse

Poule B

deelnemer8.png

vv Drienerlo

deelnemer21.png

Avanti Wilskracht

deelnemer23.png

hvv Tubantia

deelnemer23.png

vv DETO

deelnemer50.png

sp Rekken


Dat. Tijd Thuis     Uit  
17-09 20.00 vv Drienerlo - Avanti Wilskracht 1 - 2
25-09 20.00 hvv Tubantia - vv DETO 2 - 1
15-10 20.00 sp Rekken - vv Drienerlo 0 - 4
16-10 20.00 Avanti Wilskracht - hvv Tubantia 0 - 4
12-11 20.00 vv DETO - sp Rekken 5 - 1
13-11 20.00 vv Drienerlo - hvv Tubantia 1 - 6
3-3 20.00 sp Rekken - Avanti Wilskracht 1 - 5
28-1 20.00 vv DETO - vv Drienerlo 2 - 0
25-2 20.00 hvv Tubantia - sp Rekken 5 - 1
25-2 20.00 Avanti Wilskracht - vv DETO 3 - 0

Stand
Pos   Deelnemer  WED  PNT  DPV  DPT
1   hvv Tubantia * 4 12 17 3
2   Avanti Wilskracht * 4 9 10 6
3   DETO  4 6 8 6
4   Drienerlo 4 3 6 10
5   sp Rekken 4 0 3 19
             
deelnemer-grijs.png

Finales

deelnemer-grijs.png
deelnemer-grijs.png
deelnemer-grijs.png
deelnemer-grijs.png
deelnemer-grijs.png

Dat. Tijd Thuis     Uit  
1/2 finale          
B-klasse          
20.00 Juliana '32/Wilhelminaschool - Avanti Wilskracht -
20.00 hvv Tubantia - Hoeve Vooruit -
Finale          
A-klasse          
18.00 FC Twente beloften - gvv Eilermark -
B-klasse          
14.30 Winnaar wedstrijd 1 - Winnaar wedstrijd 2 -

Onze sponsoren

Zoeken