Poule indeling Tukker Cup 2018-2019
heren-overzicht.jpg
Bekijk het speelschema per poule hieronder
Programma TCPM Tukker Cup
soccer-ball1.png

Poule A

deelnemer24.png

SDC '12

deelnemer23.png

VV Twenthe

deelnemer16.png

Achilles Enschede

deelnemer32.png

VV Diepenheim


Dat. Tijd Thuis     Uit  
23-10 20.00 SDC '12 - VV Diepenheim -
23-10 20.00 VV Twenthe - Achilles Enschede -
13-11 20.00 Achilles Enschede - SDC '12 -
13-11 20.00 VV Diepenheim - VV Twenthe -
18-12 20.00 SDC '12 - VV Twenthe -
18-12 20.00 Achilles Enschede - VV Diepenheim -

Stand
Pos   Deelnemer  WED  PNT  DPV  DPT
1   Achilles Enschede 0 0 0 0
2   SDC '12 0 0 0 0
3   VV Diepenheim 0 0 0 0
4   VV Twenthe 0 0 0 0
             
soccer-ball1.png

Poule B

deelnemer4.png

HSC '21

deelnemer1.png

WVV '34

deelnemer49.png

ASV '57

deelnemer30.png

FC Aramea


Dat. Tijd Thuis     Uit  
23-10 20.00 FC Aramea - HSC '21 -
23-10 20.00 ASV '57 - WVV '34 -
13-11 20.00 HSC '21 - ASV '57 -
13-11 20.00 WVV '34 - FC Aramea -
18-12 20.00 WVV '34 - HSC '21 -
18-12 20.00 FC Aramea - ASV '57 -

Stand
Pos   Deelnemer  WED  PNT  DPV  DPT
1   ASV '57 0 0 0 0
2   FC Aramea 0 0 0 0
3   HSC '21 0 0 0 0
4   WVV '34 0 0 0 0
             
soccer-ball1.png

Poule C

deelnemer38-1.png

Quick '20

deelnemer14.png

DOS '37

deelnemer9.png

Markelo

deelnemer37.png

SV Delden


Dat. Tijd Thuis     Uit  
23-10 20.00 Quick '20 - SV Delden -
23-10 20.00 DOS '37 - Markelo -
13-11 20.00 Markelo - Quick '20 -
13-11 20.00 SV Delden - DOS '37 -
18-12 20.00 Quick '20 - DOS '37 -
18-12 20.00 Markelo - SV Delden -
           

Stand
Pos   Deelnemer  WED  PNT  DPV  DPT
1   DOS '37 0 0 0 0
2   Markelo 0 0 0 0
3   SV Delden 0 0 0 0
4   Quick '20 0 0 0 0
             
soccer-ball1.png

Poule D

deelnemer34.png

ATC '65

deelnemer28.png

GVV Eilermark

deelnemer2.png

Hector

deelnemer46.png

AVC Heracles


Dat. Tijd Thuis     Uit  
23-10 20.00 AVC Heracles - ATC '65 -
23-10 20.00 Hector - GVV Eilermark -
13-11 20.00 ATC '65 - Hector -
13-11 20.00 GVV Eilermark - AVC Heracles -
18-12 20.00 GVV Eilermark - ATC '65 -
18-12 20.00 AVC Heracles - Hector -

Stand
Pos   Deelnemer  WED  PNT  DPV  DPT
1   ATC '65 0 0 0 0
2   AVC Heracles 0 0 0 0
3   GVV Eilermark 0 0 0 0
4   Hector 0 0 0 0
             
soccer-ball1.png

Poule E

deelnemer23.png

Excelsior '31

deelnemer25.png

Victoria '28

deelnemer19.png

ZVV De Esch

deelnemer23.png

UDI


Dat. Tijd Thuis     Uit  
23-10 20.00 Excelsior '31 - UDI -
23-10 20.00 Victoria '28 - ZVV De Esch -
13-11 20.00 ZVV De Esch - Excelsior '31 -
13-11 20.00 UDI - Victoria '28 -
18-12 20.00 Excelsior '31 - Victoria '28 -
18-12 20.00 ZVV De Esch - UDI -

Stand
Pos   Deelnemer  WED  PNT  DPV  DPT
1   Excelsior '31 0 0 0 0
2   UDI 0 0 0 0
3   Victoria '28 0 0 0 0
4   ZVV De Esch 0 0 0 0
             
soccer-ball1.png

Poule F

deelnemer7.png

Bon Boys

deelnemer21.png

Avanti Wilskracht

deelnemer18.png

RKSV De Zweef

deelnemer11.png

TVO


Dat. Tijd Thuis     Uit  
23-10 20.00 TVO - Bon Boys -
23-10 20.00 RKSV De Zweef - Avanti Wilskracht -
13-11 20.00 Bon Boys - RKSV De Zweef -
13-11 20.00 Avanti Wilskracht - TVO -
18-12 20.00 Avanti Wilskracht - Bon Boys -
18-12 20.00 TVO - RKSV De Zweef -

Stand
Pos   Deelnemer  WED  PNT  DPV  DPT
1   Avanti Wilskracht 0 0 0 0
2   Bon Boys 0 0 0 0
3   RKSV De Zweef 0 0 0 0
4   TVO 0 0 0 0
             
soccer-ball1.png

Poule G

deelnemer41.png

Barbaros

deelnemer33-1.png

LSV

deelnemer8.png

Drienerlo

deelnemer15-1.png

Sportclub Overdinkel


Dat. Tijd Thuis     Uit  
23-10 20.00 Barbaros - Sportclub Overdinkel -
23-10 20.00 LSV - Drienerlo -
13-11 20.00 Drienero - Barbaros -
13-11 20.00 Sportclub Overdinkel - LSV -
18-12 20.00 Barbaros - LSV -
18-12 20.00 Drienerlo - Sportclub Overdinkel -

Stand
Pos   Deelnemer  WED  PNT  DPV  DPT
1   Barbaros 0 0 0  0
2   Drienerlo 0 0 0 0
3   LSV 0 0 0 0
4   Sportclub Overdinkel 0 0 0 0
             
soccer-ball1.png

Poule H

deelnemer23.png

DETO

deelnemer3.png

Losser

deelnemer15.png

GFC Goor

deelnemer10.png

Bentelo


Dat. Tijd Thuis     Uit  
23-10 20.00 Bentelo - DETO -
23-10 20.00 GFC Goor - Losser -
13-11 20.00 DETO - GFC Goor -
13-11 20.00 Losser - Bentelo -
18-12 20.00 Losser - DETO -
18-12 20.00 Bentelo - GFC Goor -

Stand
Pos   Deelnemer  WED  PNT  DPV  DPT
1   Bentelo 0 0 0  0
2   DETO 0 0 0 0
3   GFC Goor 0 0 0 0
4   Losser 0 0 0 0
             

1/8 finale: data 15 januari 2019


1/4 finale: data 28 februari 2019


Eerste 1/2 finale: data 23 april 2019


Tweede 1/2 finale: data 30 april 2019


Finaledag: data 1 juni 2019

Onze sponsoren

Zoeken