Programma/uitslagen Poule

Poule indeling Tukker Cup 2018-2019
danes-overzicht.jpg
Bekijk het speelschema per poule hieronder
Programma TCPM Tukker Cup
soccer-ball1.png

Poule A

deelnemer46.png

De Tukkers

deelnemer23.png

HVV Tubantia

deelnemer23.png

Excelsior '31

deelnemer45.png

Oranje Nassau


Dat. Tijd Thuis     Uit  
30-10 20.00 De Tukkers - Oranje Nassau -
30-10 20.00 HVV Tubantia - Excelsior '31 -
20-11 20.00 Excelsior '31 - De Tukkers -
20-11 20.00 Oranje Nassau - HVV Tubantia -
22-01 20.00 De Tukkers - HVV Tubantia -
22-01 20.00 Excelsior '31 - Oranje Nassau -

Stand
Pos   Deelnemer  WED  PNT  DPV  DPT
1   De Tukkers 0 0 0 0
2   Excelsior '31 0 0 0 0
3   HVV Tubantia 0 0 0 0
4   Oranje Nassau 0 0 0 0
             
soccer-ball1.png

Poule B

deelnemer7.png

Bon Boys

deelnemer18.png

GVV Eilermark

deelnemer15-1.png

GFC Goor

deelnemer23.png

DETO


Dat. Tijd Thuis     Uit  
30-10 20.00 DETO - Bon Boys -
30-10 20.00 GFC Goor - GVV Eilermark -
20-11 20.00 Bon Boys - GFC Goor -
20-11 20.00 GVV Eilermark - DETO -
22-01 20.00 GVV Eilermark - Bon Boys -
22-01 20.00 DETO - GFC Goor -

Stand
Pos   Deelnemer  WED  PNT  DPV  DPT
1   Bon Boys 0 0 0 0
2   DETO 0 0 0 0
3   GFC Goor 0 0 0 0
4   GVV Eilermark 0 0 0 0
             
soccer-ball1.png

Poule C

deelnemer41.png

Rigtersbleek

deelnemer39.png

Hoeve Vooruit

deelnemer40.png

SVO Twickel

deelnemer16.png

Achilles Enschede


Dat. Tijd Thuis     Uit  
30-10 20.00 Rigtersbleek - Achilles Enschede -
30-10 20.00 Hoeve Vooruit - SVO Twickel -
20-11 20.00 SVO Twickel - Rigtersbleek -
20-11 20.00 Achilles Enschede - Hoeve Vooruit -
22-01 20.00 Rigtersbleek - Hoeve Vooruit -
22-01 20.00 SVO Twickel - Achilles Enschede -

Stand
Pos   Deelnemer  WED  PNT  DPV  DPT
1   Achilles Enschede 0 0 0 0
2   Hoeve Vooruit 0 0 0 0
3   Rigtersbleek 0 0 0 0
4   SVO Twickel 0 0 0 0
             
soccer-ball1.png

Poule D

deelnemer43.png

Berghuizen

deelnemer21.png

Avanti Wilskracht

deelnemer47.png

Wilhelminaschool

deelnemer48.png

Juliana '32


Dat. Tijd Thuis     Uit  
30-10 20.00 Juliana '32 - Berghuizen -
30-10 20.00 Wilhelminaschool - Avanti Wilskracht -
20-11 20.00 Berghuizen - Wilhelminaschool -
27-11 20.00 Avanti Wilskracht - Juliana '32 -
22-01 20.00 Avanti Wilskracht - Berghuizen -
22-01 20.00 Juliana '32 - Wilhelminaschool -

Stand
Pos   Deelnemer  WED  PNT  DPV  DPT
1   Avanti Wilskracht 0 0 0 0
2   Berghuizen 0 0 0 0
3   Juliana '32 0 0 0 0
4   Wilhelminaschool 0 0 0 0
             

1/4 finale: data 5 maart 2019


Eerste 1/2 finale: data 26 maart 2019


Tweede 1/2 finale: data 2 april 2019


Finaledag: data 1 juni 2019

Onze sponsoren

Zoeken