Poule indeling Tukker Cup 2018-2019
heren-overzicht.jpg
Bekijk het speelschema per poule hieronder
Programma TCPM Tukker Cup
soccer-ball1.png

Poule A

deelnemer24.png

SDC '12

deelnemer23.png

VV Twenthe

deelnemer16.png

Achilles Enschede

deelnemer32.png

VV Diepenheim


Dat. Tijd Thuis     Uit  
23-10 20.00 SDC '12 - VV Diepenheim 6 - 0
6-11 20.00 VV Twenthe - Achilles Enschede 4 - 1
13-11 20.00 Achilles Enschede - SDC '12 1 - 9
13-11 20.00 VV Diepenheim - VV Twenthe 4 - 1
18-12 20.00 SDC '12 - VV Twenthe -
15-12 17.00 Achilles Enschede - VV Diepenheim -

Stand
Pos   Deelnemer  WED  PNT  DPV  DPT
1   SDC '12  2 6 15 1
2   VV Twenthe 2 3 5 5
3   VV Diepenheim 2 3 4 7
4   Achilles Enschede 2 0 2 13
             
soccer-ball1.png

Poule B

deelnemer4.png

HSC '21

deelnemer1.png

WVV '34

deelnemer49.png

ASV '57

deelnemer30.png

FC Aramea


Dat. Tijd Thuis     Uit  
23-10 20.00 FC Aramea - HSC '21 0 - 8
23-10 20.00 ASV '57 - WVV '34 1 - 2
13-11 20.00 HSC '21 - ASV '57 8 - 1
n.n.b. 20.00 WVV '34 - FC Aramea -
19-12 20.00 WVV '34 - HSC '21 -
18-12 20.00 FC Aramea - ASV '57 -

Stand
Pos   Deelnemer  WED  PNT  DPV  DPT
1   HSC '21 2 6 16 1
2   WVV '34 1 3 2 1
3   FC Aramea 1 0 0 8
4   ASV '57 2 0 2 10
     
soccer-ball1.png

Poule C

deelnemer38-1.png

Quick '20

deelnemer14.png

DOS '37

deelnemer9.png

Markelo

deelnemer37.png

SV Delden


Dat. Tijd Thuis     Uit  
23-10 20.00 Quick '20 - SV Delden 6 - 0
23-10 20.00 DOS '37 - Markelo 2 - 2
13-11 20.00 Markelo - Quick '20 1 - 4
13-11 20.00 SV Delden - DOS '37 2 - 3
18-12 20.00 Quick '20 - DOS '37 -
18-12 20.15 Markelo - SV Delden -
           

Stand
Pos   Deelnemer  WED  PNT  DPV  DPT
1   Quick '20  * 2 6 10 1
2   DOS '37 2 4 5 4
3   Markelo 2 1 3 6
4   SV Delden 2 0 2 9
             
soccer-ball1.png

Poule D

deelnemer34.png

ATC '65

deelnemer28.png

GVV Eilermark

deelnemer2.png

Hector

deelnemer46.png

AVC Heracles


Dat. Tijd Thuis     Uit  
23-10 20.00 AVC Heracles - ATC '65 4 - 2
23-10 20.00 Hector - GVV Eilermark 0 - 7
13-11 20.00 ATC '65 - Hector 4 - 0
13-11 20.00 GVV Eilermark - AVC Heracles 5 - 3
18-12 20.00 GVV Eilermark - ATC '65 -
18-12 20.00 AVC Heracles - Hector -

Stand
Pos   Deelnemer  WED  PNT  DPV  DPT
1   GVV Eilermark   2 6 12 3
2   ATC '65 2 3 6 4
3   AVC Heracles 2 3 7 7
4   Hector 2 0 0 11
             
soccer-ball1.png

Poule E

deelnemer23.png

Excelsior '31

deelnemer25.png

Victoria '28

deelnemer19.png

ZVV De Esch

deelnemer23.png

UDI


Dat. Tijd Thuis     Uit  
23-10 20.15 Excelsior '31 - UDI 9 - 1
23-10 20.00 Victoria '28 - ZVV De Esch 3 - 6
13-11 20.00 ZVV De Esch - Excelsior '31 1 - 2
13-11 20.00 UDI - Victoria '28 4 - 2
18-12 20.15 Excelsior '31 - Victoria '28 -
18-12 20.00 ZVV De Esch - UDI -

Stand
Pos   Deelnemer  WED  PNT  DPV  DPT
1   Excelsior '31  * 2 6 11 2
2   ZVV De Esch 2 3 7 5
3   UDI 2 3 5 11
4   Victoria '28 2 0 5 10
             
soccer-ball1.png

Poule F

deelnemer7.png

Bon Boys

deelnemer21.png

Avanti Wilskracht

deelnemer18.png

RKSV De Zweef

deelnemer11.png

TVO


Dat. Tijd Thuis     Uit   Bijzonderheden
23-10 20.00 TVO - Bon Boys 0 - 0  Locatie Bon Boys
23-10 20.00 RKSV De Zweef - Avanti Wilskracht 0 - 1  
13-11 20.00 Bon Boys - RKSV De Zweef 4 - 0  
13-11 20.00 Avanti Wilskracht - TVO 5 - 1   
18-12 20.00 Avanti Wilskracht - Bon Boys  -   
18-12 20.00 TVO - RKSV De Zweef  -   Locatie VV Hoeve vooruit 

Stand
Pos   Deelnemer  WED  PNT  DPV  DPT
1   Avanti Wilskracht * 2 6 6 1
2   Bon Boys 2 4 4 0
3   TVO 2 1 1 5
4   RKSV De Zweef 2 0 0 5
             
soccer-ball1.png

Poule G

deelnemer41.png

Barbaros

deelnemer33-1.png

LSV

deelnemer8.png

Drienerlo

deelnemer15-1.png

Sportclub Overdinkel


Dat. Tijd Thuis     Uit  
23-10 20.00 Barbaros - Sportclub Overdinkel 4 - 1
23-10 20.00 LSV - Drienerlo 4 - 0
13-11 20.00 Drienerlo - Barbaros 0 - 7
13-11 20.00 Sportclub Overdinkel - LSV 3 - 1
18-12 20.00 Barbaros - LSV -
11-12 20.00 Drienerlo - Sportclub Overdinkel 0 - 2

Stand
Pos   Deelnemer  WED  PNT  DPV  DPT
1   Barbaros 2 6 11 1
2   Sportclub Overdinkel 3 6 6 5
3   LSV 2 3 5 3
4   Drienerlo 3 0 0 13
             
soccer-ball1.png

Poule H

deelnemer23.png

DETO

deelnemer3.png

Losser

deelnemer15.png

GFC Goor

deelnemer10.png

Bentelo


Dat. Tijd Thuis     Uit  
23-10 20.00 Bentelo - DETO 1 - 1
23-10 20.00 GFC Goor - Losser 1 - 0
13-11 20.00 DETO - GFC Goor 10 - 2
13-11 20.00 Losser - Bentelo 1 - 0
4-12 20.00 Losser - DETO 0 - 4
11-12 20.00 Bentelo - GFC Goor 0 - 0

Stand
Pos   Deelnemer  WED  PNT  DPV  DPT
1   DETO  * 3 7 15 3
2   GFC Goor  * 3 4 3 10
3   KVV Losser 3 3 1 5
4   Bentelo  3 1 1 2
             

1/8 finale: data 15 januari 2019


1/4 finale: data 28 februari 2019


Eerste 1/2 finale: data 23 april 2019


Tweede 1/2 finale: data 30 april 2019


Finaledag: data 1 juni 2019

Onze sponsoren

Zoeken