Programma/uitslagen Poule

Poule indeling Tukker Cup 2017-2018
tc17-18-poule-indeling-4.jpg.png
Bekijk het speelschema per poule hieronder
Programma Tukker Cup
soccer-ball1.png

Poule A

deelnemer24.png

SDC '12

deelnemer28.png

GVV Eilermark

deelnemer12.png

Sportlust Glanerbrug

deelnemer11.png

TVO


Dat. Tijd Thuis     Uit  
24-10 20.00 SDC '12 - TVO 7 - 0
14-11 20.00 TVO - GVV Eilermark 3 - 5
19-12 20.00 SDC '12 - GVV Eilermark 5 - 1
           
    Sp. Glanerbrug      
    heeft zich teruggetrokken      

Stand
Pos   Deelnemer  WED  PNT  DPV  DPT
1   SDC '12 *  2  6  12  1
2   GVV Eilermark *  2  3  6  8
3   TVO    2  0  3  12
4   Sportlust Glanerbrug  0  0  0  0
             
soccer-ball1.png

Poule B

deelnemer2.png

Victoria '28

deelnemer21.png

Avanti Wilskracht

deelnemer15.png

GFC Goor

deelnemer9.png

SC Markelo


Dat. Tijd Thuis     Uit  
24-10 20.00 SC Markelo - Victoria '28 2 - 2
24-10 20.00 GFC Goor - Avanti Wilskracht 6 - 1
14-11 20.00 Victoria '28 - GFC Goor 2 - 4
14-11 20.00 Avanti Wilskracht - SC Markelo 6 - 0
19-12 20.00 Avanti Wilskracht - Victoria '28 2 - 2
19-12 20.00 SC Markelo - GFC Goor 4 - 3

Stand
Pos   Deelnemer  WED  PNT  DPV  DPT
1   GFC Goor * 3 6 13 7
2   Avanti Wilskracht * 3 4 9 8
3   SC Markelo 3 4 6 11
4   Victoria '28 3 2 6 8
             
soccer-ball1.png

Poule C

deelnemer4.png

HSC '21 (O23)

deelnemer5.png

Saasveldia

deelnemer22.png

Rigtersbleek (O21)

deelnemer10.png

VV Bentelo


Dat. Tijd Thuis     Uit  
24-10 20.00 HSC '21 (O23) - VV Bentelo  4 - 0
24-10 20.00 Saasveldia - Rigtersbleek (O21) 8 - 1
14-11 20.00 Rigtersbleek (O21) - HSC '21 (O23) 1 - 4
14-11 20.00 VV Bentelo - Saasveldia 1 - 3
19-12 20.00 HSC '21 (O23) - Saasveldia 8 - 2
19-12 20.00 Rigtersbleek (O21) - VV Bentelo 7 - 0

Stand
Pos   Deelnemer  WED  PNT  DPV  DPT
1   HSC '21 (O23) * 3 9 16 3
2   Saasveldia * 3 6 13 10
3   Rigtersbleek (O21) 3 3 9 12
4   vv Bentelo 3 0 1 14
             
soccer-ball1.png

Poule D

deelnemer18.png

De Zweef

deelnemer23.png

Excelsior '31 (O21)

deelnemer23.png

VV Twenthe

deelnemer25.png

Hector


Dat. Tijd Thuis     Uit  
24-10 20.00 Hector - De Zweef 0 - 3
24-10 20.00 VV Twenthe - Excelsior '31 (O21) 4 - 3
28-11 20.00 De Zweef - VV Twenthe 2 - 5
14-11 20.00 Excelsior '31 (O21) - Hector 8 - 0
16-01 20.15 Excelsior '31 (O21) - De Zweef 2 - 0
19-12 20.00 Hector - VV Twenthe 2 - 4

Stand
Pos   Deelnemer  WED  PNT  DPV  DPT
1   VV Twenthe * 3 9 13 7
2   Excelsior '31 (O21) * 3 6 13 4
3   De Zweef 3 3 5 7
4   Hector 3 0 2 15
             
soccer-ball1.png

Poule E

deelnemer19.png

ZVV De Esch

deelnemer3.png

KVV Losser

deelnemer16.png

CVV Achilles

deelnemer22.png

SV Enter


Dat. Tijd Thuis     Uit  
24-10 20.00 ZVV De Esch - SV Enter 3 - 0
24-10 20.00 KVV Losser - CVV Achilles 3 - 0
14-11 20.00 CVV Achilles - ZVV De Esch 3 - 6
14-11 20.00 SV Enter - KVV Losser 1 - 6
19-12 20.00 ZVV De Esch - KVV Losser 7 - 1
19-12 20.00 CVV Achilles - SV Enter 2 - 3

Stand
Pos   Deelnemer  WED  PNT  DPV  DPT
1   ZVV De Esch * 3 9 16 4
2   KVV Losser *  3 6 10 8
3   SV Enter 3 3 4 11
4   CVV Achilles 3 0 5 12
             
soccer-ball1.png

Poule F

deelnemer7.png

Bon Boys

deelnemer23.png

DETO

deelnemer8.png

Drienerlo

deelnemer20.png

Buurse


Dat. Tijd Thuis     Uit  
24-10 20.00 Buurse - Bon Boys 3 - 4
17-10 20.00 Drienerlo - DETO 0 - 7
14-11 20.00 Bon Boys - Drienerlo 2 - 0
21-11 20.00 DETO - Buurse 7 - 3
19-12 20.00 DETO - Bon Boys 3 - 0
19-12 20.00 Buurse - Drienerlo 2 - 3

Stand
Pos   Deelnemer  WED  PNT  DPV  DPT
1   DETO * 3 9 17 3
2   Bon Boys * 3 6 6 6
3   Drienerlo 3 3 3 11
4   vv Buurse 3 0 8 14
             
soccer-ball1.png

Poule G

deelnemer17.png

Vogido

deelnemer14.png

DOS '37

deelnemer2.png

VV Haaksbergen

deelnemer30.png

FC Aramea


Dat. Tijd Thuis     Uit  
24-10 20.00 Vogido - FC Aramea 2 - 4
24-10 20.00 DOS '37  - VV Haaksbergen 10 - 2
14-11 20.00 VV Haaksbergen - Vogido 2 - 2
14-11 20.00 FC Aramea - DOS '37 1 - 3
19-12 20.00 Vogido - DOS '37 2 - 1
19-12 20.00 VV Haaksbergen - FC Aramea 0 - 5

Stand
Pos   Deelnemer  WED  PNT  DPV  DPT
1   DOS '37 * 3 6 14 5
2   FC Aramea * 3 6 10 5
3   Vogido 3 4 6 7
4   VV Haaksbergen 3 1 4 17
             
soccer-ball1.png

Poule H

deelnemer29.png

Achilles '12

deelnemer27.png

Juventa '12

deelnemer15-1.png

SC Overdinkel

deelnemer1.png

WVV '34


Dat. Tijd Thuis     Uit  
24-10 20.00 WVV '34 - Achilles '12 2 - 0
24-10 20.00 SC Overdinkel - Juventa '12 2 - 6
14-11 20.00 Achilles '12 - SC Overdinkel 0 - 2
14-11 20.00 Juventa '12 - WVV '34 1 - 3
23-01 20.00 Juventa '12 - Achilles '12  
19-12 20.00 WVV '34 - SC Overdinkel 4 - 1

Stand
Pos   Deelnemer  WED  PNT  DPV  DPT
1   WVV '34 * 3 9 9 2
2   Juventa '12 2 3 7 5
3   SC Overdinkel 3 3 5 10
4   Achilles '12 2 0 0 4
             

1/8 finale: 6 februari 2018


1/4 finale: 27 februari 2018


Eerste 1/2 finale: 24 april 2018


Tweede 1/2 finale: 1 mei 2018


3e plaats: 23 juni 2018


Finale: 23 juni 2018

Onze sponsoren

Zoeken